Kāpēc izvēlēties Quick Clean SIA

Quick Clean SIA ir profesionālās uzkopšanas uzņēmums ar atsaucīgiem, saprotošiem un profesionāli apmācītiem darbiniekiem. Mūsu uzņēmums ir ieinteresēts un aktīvi seko profeisonālās uzkopšanas nozares izaugsmes iespējām un jaunākajām uzkopšanas tehnikām, kā arī jaunākajiem tīrīšanas līdzekļiem. 

Lai Jūs būtu laimīgs ienākt tīrās un izvēdinātās telpās pēc katras uzkopšanas reizes, mēs pielāgosimies Jūsu darba laikam un iespējām — lai kopīgi vienotos par Jums ērtāko un izdevīgāko uzkopšanas laiku. Quick Clean SIA mērķis ir rast  vispiemērotāko un pieņemamāko risinājumu pastāvīgās uzkopšanas darbiem, kurš būtu pielāgots tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām!

Mēs piedāvājam nodoršināt profesionālās uzkopšanas pakalpojumus Jūsu uzņēmumam, nodrošinot kvalitatīvi apmācītus darbiniekus un tiem nepieciešamo inventāru un tīrīšanas līdzekļus. Tomēr, lai sadarbības laikā komunikācija būtu vienkāršāka un vieglāka — Jums nevajadzētu vairākas reizes atkārtot vienu un to pašu informāciju vairākiem darbiniekiem, visus jautājums un neskaidrības var precizēt ar vienu no Quick Clean SIA pārstāvjiem. 


 .